VÝSLEDKY 5. ÚSTECKÉ KOLOBĚŽKY

2001

Postřehy Ondřeje Černého, který zprostředkoval on-line výsledky na stránkách
Gymnázia v ul. Stavbařů, Ústí nad Labem.

  • Aktuální počasí: 19: 12 – prší (bouřka), 
  • 19:31 průtrž mračen,
  • 20:15 prší,
  • 21:10 neprší, je mokro,
  • 23:00 neprší, mokro,
  • 0:13 nový den bez deště, mokré cesty, zatažená obloha, (lidi děláte mi radost, z počítadla zjišťuji, že sem chodíte, asi teda nepůjdu spát…:-)),
  • 1:12 mraky se protrhávají, chodníky až na kaluže suché, trochu se ochlazuje, bezvětří, Plynaři pro zranění 2 (ze 4) členů týmu odjíždí načerpat síly, před hodinou přestaly jezdit dětské týmy,
  • 2:10 s ochlazením přišla mlha, osazenstvo a depa polehávají, závod však pokračuje, další doplnění výsledků očekávejte po 5. hodině (jdu si „hodit šlofíka“)
  • 5:30 a je to tu, pokračuju – zataženo, sucho;
  • 6:10 venku mlha, cesta suchá, perličky: ve spodní části parku běhal mezi koloběžkami odvázaný pes (sic s košíkem), vystartovala opět i 4 dětská družstva,
  • 7:10 mlha zhoustla, ale objevuje se sluníčko!! :-),
  • 8:07 někdo přejel žabičku :-(, mlha (alespoň nad tratí) se rozplynula, svítí slunce,
  • 9:08 střídavě zataženo a slunečno,
  • 10:10 nic nového,
  • 11:07 chvílema slunečno, Z událostí kolem závodu jedna nepříjemná: drzost zlodějů nemá asi mezí – přímo za zády jednoho z družstev ukradli zloději nad ránem ze zaparkovaného auta věž pro ozvučení, zůstali jen repráky :-(,
  • veselejší perlička: Bubin, závodník družstva č.99 vyprávěl jak spolknul při závodě mouchu, barvitě líčil jak se v krku bránila, ale podlehla, blíží se konec závodu – nejrychlejší družstvo má v nohách celkem přibližně 524 km!,
  • 12:00 konec závodu – gratulace patří všem zúčastněným, vítězům zvláště!

Ze 17 družstev, která stála na startu dojezdilo závod 16! Za cenné považuji družstva na čelních místech – především pokoření 500 km. 12:22 vyhlášení vítězů a předání cen proběhne v atriu Gymnázia Stavbařů, neboť se nám zase pořádně rozpršelo. (V tabulce jsou konečné výsledky včetně najetých kilometrů. Modře jsou označena družstva v kategorii dětí – měli povinnou 6 hodinovou pauzu a zdá se, že by jinak „natrhla triko“ i starším účastníkům. Družstvo Rudých sršňů zase zaslouží uznání za to, v jakém (malém) počtu odjelo celý závod.)

A to je vše, přátelé!
Prozatím, se s vámi loučí Ondřej Černý.“

Pořadí Číslo TEAMu Název TEAMu Počet ujetých kol Počet ujetých km Pořadí v minulém ročníku Počet ujetých kol v minulém ročníku Počet ujetých km v minulém ročníku
1 55 Krušnohorci 396 550,44      
2 10 COYOTE 384 533,76 1 371 515,69
3 6 HABAJABA 372 517,08 3 355 493,45
4 1 Bedýnka & spol. 367 510,13 2 362 503,18
5 2 Raab Karcher –
staviva
357 496,23 5 342 475,38
6 20 Zlatá jízda 353 490,67      
7 5 WOLKER TEAM –
MAXIT
351 487,89      
8 8 DESÍTNÍCI 349 485,11 8 304 422,56
9 77 SPOLCHEMIE 346 480,94 6 333 462,87
10 68 Upýr 341 473,99      
11 33 Tohaku 335 465,65 11 293 407,27
12 99 STK
Chvojkovice Brod
327 454,53      
13 21 TOP GUN 312 433,68      
14 4 DAVID A SPOL. 287 398,93 9 302 419,78
15 13 Čajda 250 347,5 10 300 417
16 0 ZERO 239 332,21 14 238 330,82
17 9 Žraloci (4. ZŠ Rabasova) 220 305,8      
18 69 HOLKI 193 268,27      
19 44 SVIŠTI 177 246,03      
20 11 Trolíci 171 237,69 16 157 218,23
21 63 RUDÍ SRŠÁNI 107 148,73      
22 7 Plynaři 105 145,95 7 324 450,36

Účastnící se osádky:

TEAM  …a jeho hrdinové
0 ZERO Thiele Pavel, Suchý Ondra, Válka Lukáš, Válka Vojta, Hemr Luboš, Švajcr Boris
1 Bedýnka & spol. Ráž Pavel, Beznoska Kamil, Bárta Jiří, Stínil Dušan, Beránek Miroslav, Loskot Antonín
2 Raab Karcher – staviva Segeš Tomáš, Kubín Tomáš, Pohl René, Kokeš Jiří, Kroupa Tomáš, Škodová Lenka
4 DAVID A SPOL. Kubíčková Markéta, Rážová Olina, Tomšová Evženie, Loskotová Monika, Svatoň David, Janoutová Petra
5 WOLKER TEAM – MAXIT  Procházka Roman, Ježek Petr, Svoboda František, Vaněk Roman, Procházka Kamil, Střihavka Jiří
6 HABAJABA Jareš Daniel, Zachař Jiří, Limr Tomáš, Kašová Kristýna, Bůžek Martin , Javůrek Tomáš
7 Plynaři Janeček Martin, Sehnal Marek, Urbančík Luděk, Sobotka Pavel
8 DESÍTNÍCI Mikulenka Tomáš, Nechuta Lukáš, Stanko Nikola, Kouba Petr, Janů Jan, Urbanová Renata
9 Žraloci (4. ZŠ Rabasova) Lorenz Jan, Vondráček Daniel, Bárta Martin, Venyercsan Petr, Lenc Ondřej, Novák Michal
10 COYOTE Chvojka Petr, Jareš Jan, Hendl Martin, Bartůněk František, Bureš Libor, Dítko Milan
11 Trolíci Křížová Kateřina, Vlková Táňa, Kűhnelová Simona, Kocichová Kristýnka, Volín Tomáš, Volínová Hana
13 Čajda Kocich Igor, Volínová Iveta, Podhorský Martin, Vojtková Milena, Komeštík Václav, Volín Petr
20 Zlatá jízda Brožek Jiří, Bartoš Miroslav, Černý Viktor, Hulbach Roman, Ješátko Jiří, Mládek Tomáš
21 TOP GUN Chvátalová Jana, Pešek Tomáš, Blaschke Karel, Hamr Jan, Ryčová Pavla, Zemanová Barbora
33 Tohaku Kovács Pavel, Jarolím Tomáš, Kovács Roman, Jarolímová Hana, Richtr Břetislav, Klimecký Tomáš
44 SVIŠTI Neumanová Silvie, Řezáč Matěj, Minnich Martin, Soukup Matouš, Karamanová Alexandra
55 Krušnohorci Cingl Miroslav, Sváda Tomáš, Ryč David, Ryč Václav, Cingl Ondřej, Hromas Vladimír
63 RUDÍ SRŠÁNI Paikrt František, Hyšpl Marek
68 Upýr Puc Vítězslav, Matějček Martin, Matějček Petr, Černý Jan, Vajsar Ondřej, Koupil Martin
69 HOLKI Roháček Bobeš, Oubrechtová Veronika, Oubrecht Tomáš, Kapičková Táňa, Bělunková Míša, Sýkorová Radka
77 SPOLCHEMIE Brož Jan, Bůžková Alena, Kůra Zdeněk, Matějka Pavel, Muhldorf Jiří, Zajpt Petr
99 STK Chvojkovice Brod Kastovič Petr, Štulík Radek, Puc Zdislav, Otradovec Radek, Oubrecht Luboš, Roháček Bohumil
Kategorie: 2001

0 komentářů

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..