2001 – Výsledky

VÝSLEDKY 5. ÚSTECKÉ KOLOBĚŽKY

2001

Postřehy Ondřeje Černého, který zprostředkoval on-line výsledky na stránkách
Gymnázia v ul. Stavbařů, Ústí nad Labem.

Aktuální počasí: 19: 12 – prší (bouřka), 
19:31 průtrž mračen, 20:15 prší, 21:10 neprší, je mokro, 23:00 neprší,
mokro, 0:13 nový den bez deště, mokré cesty, zatažená obloha, (lidi děláte
mi radost, z počítadla zjišťuji, že sem chodíte, asi teda nepůjdu spát…
:-)), 1:12 mraky se protrhávají, chodníky až na kaluže suché, trochu se
ochlazuje, bezvětří, Plynaři pro zranění 2 (ze 4) členů týmu odjíždí
načerpat síly, před hodinou přestaly jezdit dětské týmy, 2:10 s ochlazením
přišla mlha, osazenstvo a depa polehavají, závod však pokračuje, další
doplnění výsledků očekávejte po 5. hodině (jdu si „hodit šlofíka“)
5:30 a je to tu, pokračuju – zataženo, sucho; 6:10 venku mlha, cesta suchá,
perličky: ve spodní části parku běhal mezi koloběžkami odvázaný pes
(sic s košíkem), vystartovala opět i 4 dětská družstva, 7:10 mlha
zhoustla, ale objevuje se sluníčko!! :-), 8:07 někdo přejel žabičku :-(,
mlha (alespoň nad tratí) se rozplynula, svítí slunce,
9:08 střídavě
zataženo a slunečno, 10:10 nic nového, 11:07 chvílema slunečno, Z událostí
kolem závodu jedna nepříjemná: drzost zlodějů nemá asi mezí – přímo za
zády jednoho z družstev ukradli zloději nad ránem ze zaparkovaného auta věž
pro ozvučení, zůstali jen repráky :-(, veselejší perlička: Bubin, závodník
družstva č.99 vyprávěl jak spolknul při závodě mouchu, barvitě líčil
jak se v krku bránila, ale podlehla, blíží se konec závodu
– nejrychlejší družstvo má v nohách celkem přibližně 524 km!
,
12:00 konec závodu – gratulace patří všem zúčastněným, vítězům zvláště!
Ze 17 družstev, která stála na startu dojezdilo závod 16! Za cenné považují
družstva na čelních místech především pokoření 500 km. 12:22 vyhlášení
vítězů a předání cen proběhne v atriu Gymnázia Stavbařů, neboť se nám
pořádně rozpršelo. (V tabulce jsou konečné výsledky včetně najetých
kilometrů. Červěně jsou označena družstva, která se umístila celkově na
prvních třech místech. Modře jsou podom družstva v kategorii dětí – měli
povinnou 6 hodinovou pauzu – zdá se, že by však jinak „natrhla
triko“ i starším účastníkům. Družstvo Rudých sršňů zase zaslouží
uznání za to, v jakém (malém) počtu odjelo celý závod.) A to je vše, přátelé! 
Prozatím, se s vámi loučí Ondřej Černý.

210COYOTE384533,761371515,69

1133Tohaku335465,6511293407,27

144DAVID A SPOL.287398,939302419,78

Pořadí Číslo TEAMu Název TEAMu Počet ujetých
kol
Počet ujetých
km
Pořadí v
minulém ročníku
Počet ujetých
kol v minulém ročníku
Počet ujetých
km v minulém ročníku
1 55 Krušnohorci 396 550,44      
3 6 HABAJABA 372 517,08 3 355 493,45
4 1 Bedýnka &
spol.
367 510,13 2 362 503,18
5 2 Raab Karcher –
staviva
357 496,23 5 342 475,38
6 20 Zlatá jízda 353 490,67      
7 5 WOLKER TEAM –
MAXIT
351 487,89      
8 8 DESÍTNÍCI 349 485,11 8 304 422,56
9 77 SPOLCHEMIE 346 480,94 6 333 462,87
10 68 Upýr 341 473,99      
12 99 STK
Chvojkovice Brod
327 454,53      
13 21 TOP GUN 312 433,68      
15 13 Čajda 250 347,5 10 300 417
16 0 ZERO 239 332,21 14 238 330,82
17 9 Žraloci (4. ZŠ
Rabasova)
220 305,8      
18 69 HOLKI 193 268,27      
19 44 SVIŠTI 177 246,03      
20 11 Trolíci 171 237,69 16 157 218,23
21 63 RUDÍ SRŠÁNI 107 148,73      
22 7 Plynaři 105 145,95 7 324 450,36

Účastnící se osádky:

TEAM  …a jeho
hrdinové
0 ZERO Thiele Pavel, Suchý Ondra, Válka Lukáš, Válka Vojta, Hemr Luboš,
Švajcr Boris
1  Bedýnka & spol. Ráž Pavel, Beznoska Kamil, Bárta Jiří, Stínil Dušan, Beránek
Miroslav, Loskot Antonín
2 Raab Karcher – staviva Segeš Tomáš, Kubín Tomáš, Pohl René, Kokeš Jiří, Kroupa Tomáš,
Škodová Lenka
4 DAVID A SPOL. Kubíčková Markéta, Rážová Olina, Tomšová Evženie, Loskotová
Monika, Svatoň David, Janoutová Petra
5 WOLKER TEAM – MAXIT  Procházka Roman, Ježek
Petr, Svoboda František, Vaněk Roman, Procházka Kamil, Střihavka Jiří
6  HABAJABA Jareš Daniel, Zachař Jiří,
Limr Tomáš, Kašová Kristýna, Bůžek Martin , Javůrek Tomáš
7 Plynaři Janeček Martin, Sehnal Marek, Urbančík Luděk, Sobotka Pavel
8 DESÍTNÍCI Mikulenka Tomáš, Nechuta Lukáš, Stanko Nikola, Kouba Petr, Janů
Jan, Urbanová Renata
9 Žraloci (4. ZŠ Rabasova) Lorenz Jan, Vondráček Daniel, Bárta Martin, Venyercsan Petr, Lenc Ondřej,
Novák Michal
10 COYOTE Chvojka Petr, Jareš Jan, Hendl Martin, Bartůněk František, Bureš
Libor, Dítko Milan
11 Trolíci Křížová Kateřina, Vlková Táňa, Kűhnelová Simona, Kocichová
Kristýnka, Volín Tomáš, Volínová Hana
13 Čajda Kocich Igor, Volínová Iveta, Podhorský Martin, Vojtková Milena, Komeštík
Václav, Volín Petr
20 Zlatá jízda Brožek Jiří, Bartoš Miroslav, Černý Viktor, Hulbach Roman, Ješátko
Jiří, Mládek Tomáš
21 TOP GUN Chvátalová Jana, Pešek Tomáš, Blaschke Karel, Hamr Jan, Ryčová
Pavla, Zemanová Barbora
33 Tohaku Kovács Pavel, Jarolím Tomáš, Kovács Roman, Jarolímová Hana,
Richtr Břetislav, Klimecký Tomáš
44 SVIŠTI Neumanová Silvie, Řezáč Matěj, Minnich Martin, Soukup Matouš,
Karamanová Alexandra
55 Krušnohorci Cingl Miroslav, Sváda Tomáš, Ryč David, Ryč Václav, Cingl Ondřej,
Hromas Vladimír
63 RUDÍ SRŠÁNI Paikrt František, Hyšpl Marek
68 Upýr Puc Vítězslav, Matějček Martin, Matějček Petr, Černý Jan, Vajsar
Ondřej, Koupil Martin
69 HOLKI Roháček Bobeš, Oubrechtová Veronika, Oubrecht Tomáš, Kapičková Táňa,
Bělunková Míša, Sýkorová Radka
77 SPOLCHEMIE Brož Jan, Bůžková Alena, Kůra Zdeněk, Matějka Pavel, Muhldorf Jiří,
Zajpt Petr
99 STK Chvojkovice Brod Kastovič Petr, Štulík Radek, Puc Zdislav, Otradovec Radek, Oubrecht
Luboš, Roháček Bohumil

Napsat komentář